Müşterilerin tüm kurumsal kaynaklarına istediği zaman,istediği yerden,istediği bir mobil cihaz ile ve güvenli olarak erişebilmesi amaçlanmaktadır.Şirketler tarafından kullanılan akıllı telefon,tablet ve mobil terminaller için uygulanmaktadır.

Güvenilirlik yönetimi ekipman sorunlarını dijital yolla çalışan verimliliğini geliştirmeyi amaçlayan işbirliği ve bilgi yönetimi araçlarıdır.Uyumluk ve bütünlük yönetimi değişen risk durumlarını izleme yoluyla varlık bütünlüğü ve uyumunu sağlama.Varlık stratejisi optimizasyonu bulunurluk,güvenilirlik,risk ve maliyetler açılarından varlık stratejilerini optimize etmeye yardım eden araçlar ve teknikler.

İş birimleri arasındaki veri akışlarını operasyonel süreçlerini ve kullanılan cihazların yönetimlerini en güvenli teknoloji standartları kullanarak hizmete sunmaktayız.

Barkod arama motoru oluşturmak..

Hatalı olan ürün için bir önceki bölüme e-posta veya sms ile bilgilendirme yapmak.

Yetkilendirme özelliği ile farklı kullanıcılar tanımlanarak vardiyalı çalışanlar işletmelerde kullanılabilir.Örneğin;A kişisi :07.00/15.00 vardiyasında çalışıyor.Çalışma kodu:01 & B kişisi:15.00/23.00 vardiyasında çalışıyor.Çalışma kodu:02 gibi kişi tanımlamalı ve sonradan çıkacak hata ve problemlerin geri bildirimini daha hızlı ve rahatça görebilmek.